Site Haritası

Altıntaş MYO

Altıntaş Meslek Yüksek Okuluna Şehir Merkezinden okul saatlerinde sürekli servis vardır. Okul saatleri ve günleri dışında ulaşım bulunmamaktadır.

Okulun çevresinde sosyal yaşam alanları ( market, eczane, cafe vb... ) bulunmamaktadır

Okul şehir merkezinde olmayıp şehrin 2,5 Km dışarısında bulunmaktadır.

Okulun Çevre Videosu İçin Tıklayınız...

Okul Şehir Merkezi Arası Video İçin Tıklayınız...

Şehir Merkezi Video Turu İçin Tıklayınız...

 


GOOGLE KONUMU İÇİN TIKLAYINIZ....
Yurt seçiminde merkezde bulunan konaklama alanlarını seçmenizi tavsiye ederiz.  ( Şehir merkezinde yurt, apart ve kiralık evler (TOKİ ve Özel ) bulunmaktadır.

Öğrenciler servis ücretini her türlü vermek durumundadır.. Okuldan şehir merkezine okul saatleri içerisinde servisle, diğer saatlerde taksi veya yürüyerek ulaşabileceklerdir.... Bilginize...


Dumlupınar Üniversitesi Altıntaş Meslek Yüksekokulu hızla gelişen ve öğrencilerine en iyi hizmeti verme gayreti içersinde olan bir yüksekokuldur.


Altıntaş Meslek Yüksekokulu yerleşkesi ilçe merkezine 2,5 Km. mesafede 500.000 m2 alan üzerinde yer almaktadır. Bu yönüyle yüksekokulumuz şehir merkezinden uzak, doğayla iç içe mimari yapılarıyla rahat ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamaktadır. İlçe merkezi ve öğrenci yurtları ile yüksekokul arasında düzenli ulaşım olanakları hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Altıntaş İlçesi şehirlerarası ulaşım olanakları bakımından avantajlı bir konuma sahiptir. Kütahya il merkezine 45 Km, Afyon 60 Km, Uşak il merkezine 70 Km. mesafede yer alan ilçemize başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Manisa gibi çevre illerden doğrudan şehirlerarası ulaşım mümkün olmaktadır.  

Medya ve İletişim (Pasif)
Posta Hizmetleri
İnsan Kaynakları Yönetimi 
Gıda Teknolojisi
Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi
Laboratuvar Teknolojisi
Laboratuvar Teknolojisi (İ.Ö)Diğer Bilgiler İçin;
http://altintasmyo.dpu.edu.tr
/