Site Haritası

Temizlik

       ÇAMAŞIR MAKİNALARINI KULLANIM TAMAMEN ÜCRETSİZDİR... MAĞDUR OLMAMAK İÇİN YURTLARI ARADIĞINIZDA BU KONUDA BİLGİ ALINIZ....    Genel mekanların,ortak kullanım alanlarının, odaların ve banyoların temizliği düzenli olarak  görevlilerimizce yapılmaktadır.

Odaların ve ortak kullanım alanlarının çöpleri temizlik elemanları tarafından toplanmaktadır.

Yurdumuzda temizlik ve hijyene gereken önem, fazlasıyla sağlanmaktadır.
Yurda kayıt yaptırırken yurdun temizliğinin kimler tarafından ve hangi sıklıkla temizleneceğini imzalayacağınız sözleşmeye mutlaka yazdırınız.
Yurda kayıt sırasında temizlik görevlilerinin sözleşmelerine bakınız .


Hepimizin bildiği gibi Üniversiteler, gençliğin kendisini geliştirmesi için gerekli olan zengin kültürel ve sosyal ortamları yaratan kurumlardır. Eğitim yaşantımızı tamamladıktan sonra Üniversite geçmişimizin içimizde uyandırdığı duyguların dokusunda, bu anıların güzel veya buruk oluşunda, yurt yaşantısın payı büyüktür. Ülkemizde “yurt” dendiğinde, geçmişte yaşanmış deneyimlere bağlı olarak, her üniversite mezunun gözünün önünde birbirinden çok farklı, hatıralar canlanır.

Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatını önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz yurdumuza biz, çok özel bir özen gösterdik.


Yurdumuzu, öğrencilerimizin, hem hoşça vakit geçirebilecekleri hem de huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile ortamını aratmayacak sıcaklıkta odalar olarak tasarladık. Öğrencilerimiz yurdumuzda bulunan çamaşır makinelerinden ve ütülerden 7/24 saat ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar