<font size="2"><b> Hakkımızda </b></font>

  Hakkımızda

  " Tek Rakibimiz Ana Kucağı "

      Sloganıyla hizmete açılan Arzum Kız Öğrenci Yurdumuzun amacı; geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize, rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaktır.

       2006 yılından bu yana Arzum Kalitesiyle öğrencilerimize dolu dolu 3 yıl hizmet verdik   4.yılımızda   2009 yılında yapılan yeni binamızda Gençlik ve Spor Bakanlığ'na bağlı olarak Altıntaş Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrencilerimize 1. sınıf yurt statüsünde "Altıntaş Arzum Kız Öğrenci Yurdu" olarak hizmet vermeye başladık..

  Arzum Kız Öğrenci Yurdu; ev sıcaklığında, otel konforunda, güvenlik esaslı bir konaklama hizmeti ile öğrencilerin hayat kalitelerini artırarak geleceğimiz olan gençlerin akademik başarısılarına katkı sunmak için çalışmaktadır.


  Misyonumuz

  Arzum Kız Öğrenci Yurdu; refah seviyesi yüksek, barışın ve insani değerlerin hakim olduğu bir gelecek için ülkemizin ve insanlığın umudu olan öğrencilerin güvenli, saygın bir ortamda barınmalarını sağlayarak, geleceğin kurucusu  olan gençlerin başarılı, hayata değer katan, ahlaki ve manevi değerlere sahip, bir dünya vatandaşı olarak yetişmesini kendisine misyon edinmiş bir kurumdur.


  Vizyonumuz

  Arzum Kız Öğrenci Yurdu; öğrencilere ev sıcaklığında, otel konforunda, güvenlik esaslı, modern ve kaliteli bir konaklama hizmeti sunarak ulusal ve uluslarası ölçekte bir marka olmayı hedeflemektedir.  Değerlerimiz

   

  ♦ Üstün Hizmet

  ♦ Kalite

  ♦ Güven

  ♦ Evrensellik


  Sloganımız

  Tek Rakibimiz Ana Kucağı