Yemekhane

  ***** Öğle yemekleri üniversite tarafından okulda bir miktar katılım ücretiyle Öğrencilere verilmektedir.
  Öğle Yemeği İçin Hiç bir yurdun veya işletmenin  üniversite ile anlaşması bulunmamakta olup, devlet tarafından desteklenmektedir... Bilginize...

  Kız Yurdumuzda her sabah  Sabah 7.00-09.30 saatleri arasında Ücretsiz Açık Büfe Kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.
  Kız Yurdumuzda barınmakta olan öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz işletme stratejimiz, okul başarısını desteklemek olduğundan menülerimiz de bu doğrultuda kalori ve sağlıklı beslenme dengesini sağlayıcı özellikleri barındırmaktadır.
  Arzum Kız Öğrenci Yurdu işletmesinin amacı, Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin sabah harika bir kahvaltı yapıp, hızlıca okullarına ulaşmaları böylece derslerine maksimum düzeyde konsantre olarak başarılarının desteklenmesidir.
  Kız öğrenci yurtları arasında öne çıkan kalitesiyle her zaman fark atan Arzum Kız Yurdu kurumunu özellikle mevcut öğrenci ailelerine danışarak öğrenebilirsiniz.Konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile öğrencileriniz ve başarıları bize emanet.


  Öğrenci yurdumuzda öğrencilerimize açık büfe sabah kahvaltısı  verilmektedir.

      Yemekli hizmet veren yurtların ruhsatını kontrol ediniz..  Kütahya Altıntaş, Altıntaş İlçesi, Altıntaş Yurtları, Altıntaş MYO, Altıntaş  Kız Yurdu, Altıntaş MYO En Yakın Yurt, Altıntaş Meslek Yüksek Okulu, altıntaş myo en yakın yurt, altıntaş en iyi yurt, altıntaş kiralık evler, altıntaş kiralık daire, altıntaş öğrenci, altıntaş arzum, altıntaş dpu, altıntaş yurt, Altıntaş Öğrenci Apartları, @Altıntaş Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri İçin Yurt @altıntaş kız Yurdu @altıntaş meslek yüksek okulu @altıntaş myo @altıntaş yurtlar @altıntaşdpu, Altıntaş ’da Yurt Fiyatları Ne Kadar? Altıntaş Öğrenci için Kiralık Ev Fiyatları, Altıntaş Öğrenci Apartları, Altıntaş Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları, Kütahya Altıntaş KYK Yurtları, Altıntaş Kız yurtları, Altıntaş Meslek Yüksekokulu, Kütahya Altıntaş KYK Yurtları, Kütahya Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu, Arzum Kız Öğrenci Yurdu, Kütahya Altıntaş Erkek Öğrenci Yurdu, Kütahya Altıntaş TOKİ evleri Kiralık, Kütahya Altıntaş Yurtları, Kütahya Altıntaş kyk yurdu, Kütahya KYK Yurtları, Altıntaş Meslek Yüksekokulu, Kütahya Kız Öğrenci Yurdu, Arzum Kız Öğrenci Yurdu, Kütahya Altıntaş TOKİ evleri Kiralık, Altıntaş myo Akademik Takvim, Altıntaş MYO Bölümleri, kütahya dumlupinar üniversitesi/altıntaş meslek yüksekokulu/posta hizmetleri , Altıntaş MYO staj evrakları, Altıntaş Meslek Yüksekokulu KYK Yurdu, Dumlupınar MYO, Obs. dpu, altıntaş myo